Tradiční prodej vánočních stromků a Křenovické farmářské trhy

Akce byla ukončena

nabídka + ceník

Tradiční prodej vánočních stromků a Křenovické vánoční trhy

Vážení občané,

jak bývá v obci každoročně zvykem, tak i letos se opět bude v Křenovicích konat prodej vánočních stromků v termínu od 11. 12. do 21. 12. 2021, v prostorách dvora obecní hospody.

Prodejní doba je plánována v pracovní dny od 15.00 do 19.00 hod. V nepracovních dnech od 12.00 do 18.00 hod. V nabídce budou stromky různých velikostí, smrky stříbrné, smrky pichlavé, borovice černé a jedle. Zabalení zdarma. Stromky mají garantovaný původ z ČR z oblasti nedaleké Drahanské vrchoviny.

Upozornění: po četných krádežích stromků v předchozích letech (celkem cca 30 ks + strom určený pro obec Křenovice) budou ve dvoře po celou dobu prodeje umístěny fotopasti.

Jak je napovězeno v názvu, v sobotu 11. 12. 2021 od 12.00 hod. organizujeme s Cukrárnou U Bílků Křenovické farmářské trhy. Na stánky regionálních prodejců se můžete těšit u cukrárny a ve dvoře obecní hospody.

Na vaši návštěvu se těší Jiří Kyjovský a kolektiv.