1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››

Festivaly ukáží židovskou čtvrť i legendy

Noviny Nepřeberná plejáda žánrů, kapel a rozmanitý program. To vše nabídnou letní hudební festivaly na Vyškovsku i Blanensku.

RCD - Pohádková cesta

Pohádka RC Domeček zve děti a jejich rodiče na POHÁDKOVOU CESTU v sobotu 27. 5.  Start od 16:00 do 17:00 hod   z dětského koutku u horního nádraží.   V případě deště se akce bude konat v prostorách Orlovny.

Pod Křenovskó majó

Mája Obec Křenovice, DFS Křenováček a FS Křenovák   pořádají   v sobotu 27. 5. 2017 XXX. ročník regionálního folklorního festivalu Pod křenovskó májó.

Stěhování. Knihovnu najdou Křenovičtí na nové adrese

Noviny Obecní knihovnu mohli křenovičtí čtenáři navštívit naposledy v úterý. V další otevírací den, ve čtvrtek, už totiž bude zavřená. A to až do konce května, čeká ji totiž stěhování.

Křenovický Rakovec 2017

Rakovec Byl zahájen předprodej vstupenek. Do 2. 6. 2017 je možné zakoupit na obecním úřadě vstupenky za zvýhodněnou cenu   150,- Kč. Vstupné na místě 170,- Kč.

Pracovní příležitost

Pracovník Pracovní příležitosti v Křenovicích a okolí.

Dotace na "dešťovku"

Povodeň Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo 27. 4. 2017 Výzvu pro předkládání žádostí o poskytnutí podpory v rámci Národního programu Životní prostředí „Dešťovka“.

Uzavření knihovny

Knihy Upozorňujeme čtenáře, že knihovna Křenovice bude z důvodu stěhování od 18. - 31. května uzavřena. Od 1. června knihovnu naleznete v nových prostorách na ul. Bří. Mrázků, vedle MŠ a v nové výpůjční době - úterý: 13.00 - 17.00 hod, čtvrtek: 13.00 - 17.00 hod.

Rostliny, ocet, soda. Čarodějnice se v Křenovicích naučily kouzelný lektvar

Noviny Vyrobit kouzelný lektvar, zasoutěžit si o nejlepší kostým, obdivovat výkony siláka Franty nebo také asistovat při zapalování vatry. To vše mohli čarodějnice a čarodějové o Filipojakubské noci, respektive odpoledni v Křenovicích.

Slet čarodějnic? Jednou přišla i Adamsova rodina, vzpomíná organizátorka

Noviny Z pálení čarodějnic se v Křenovicích za deset let existence akce stal obecní folklor. Téměř dvě stovky tamních čarodějek a čarodějů, malých i velkých, mají tradiční slet každý rok třicátého dubna. Ať se jedná o sobotu nebo čtvrtek, rejdění v maskách si nechá ujít málokdo.

Cykloakce "Za poznáním regionu"

Cyklista Jako každý rok byla s prvními jarními dny odstartována tradiční Cykloakce Dobrovolného svazku obcí Ždánický les a Politaví. Cykloprůkazky, příp. soutěžní karty si můžete vyzvednout na obecním úřadě.

Pálení zahradního odpadu

oheň Připomínáme občanům, že pálit SUCHÝ zahradní odpad je možné v Po - So v době od 9:00 - 18:00 hod. O nedělích a státních svátcích je pálení zakázáno!

Nové fotografie na webu

Fotoaparát Na web byly vloženy fotografie z Jarní výstavy v Křenovicích.

Domovy důchodců: Křenovice se kvůli novým místům chtějí klidně zadlužit

Noviny S problémem nedostatečného počtu míst v domovech pro důchodce na Vyškovsku se Křenovice rozhodly vypořádat po svém.    Výstavbu nového zařízení pro starší lidi vyžadující péči hodlají zaplatit ze svého.

Informace z FÚ k dani z příjmů za rok 2017

Finanční úřad Nejčastější otázky vztahující se ke slevám na děti, daňovým bonusům a jejich uplatnění.

1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››