1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››

Výluka na trati 340

Vlak České dráhy informují o výluce na trati 340 v úseku Brno Slatina - Šlapanice, dne 24. 2.  a 25. 2. v nočních hodinách.

Dětský maškarní bál

Dětský maškarní bál Obec Křenovice zve všechny děti v neděli 18. února 2018 v 15:00 do sálu na Václavské ulici na Dětský karneval.

Trhy drobného zvířectva ve Vážanech

chovatelé ZO ČSCH Vážany n. L. pořádá  trhy drobného zvířectva a exotů - 18.2., 25.2. - v prostorách chovatelského zařízení ve Vážanech n. L. od 7:30 - 12:00 hod.

Výsledky voleb prezidenta republiky

Volba prezidenta Výsledky voleb prezidenta České republiky konaných ve dnech 12.-13. 1. 2018 a 26.-27. 1. 2018 pro obec Křenovice.

Výtěžek Tříkrálové sbírky 2018

pokladničky Při tříkrálové sbírce se v Křenovicích v sobotu 6. ledna 2018 díky vaší štědrosti vykoledovalo 68.047,- Kč.  Všem dárcům patří velké poděkování.

Pracovní příležitost

Pracovník Pracovní příležitosti v Křenovicích a okolí.

Nové fotografie na webu

Fotoaparát 2. prosince proběhlo na Orlovně zdobení adventních věnců. První, ze čtyř svící se rozzářila hned druhý den - na první adventní neděli.

Vzpomínky na bitvu tří císařů - ohňostroj na Zlaté hoře

Ohňostroj 1. - 3. prosince 2017 proběhly vzpomínkové akce na 212. výročí bitvy tří císařů.

Vánoční výstava

Vánoce Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Křenovice pořádá   prodejní  Vánoční výstavu ve Společenském sále na Václavské ul. v sobotu 9. 12. a v neděli 10. 12.

Cenové oznámení

VaK Vodovody a kanalizace Vyškov oznamují ceny vodného a stočného od 1. 1. 2018.

Průvodce z Křenovic vyrábí mučicí nástroje a repliky vojenských děl

Noviny Už přes čtvrtstoletí se umělecký kovář Oldřich Bartošek z Křenovic na Vyškovsku zapojuje do vzpomínkových akcí Bitvy u Slavkova. A to nejen tím, že vyrábí dobové zbraně a nástroje, ale také jako průvodce.

Výsledky voleb

Volby Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny PČR 2017 v Křenovicích.

Správa železnic opraví tři nejhorší nádraží Vyškovska. Spolknou desítky milionů

Noviny Kompletní rekonstrukce budovy horního nádraží v Křenovicích se cestující dočkají za pět let. Vyjdou na pětadvacet milionů korun a potrvají přibližně rok.

Stavební pozemky v Nížkovicích

Informace Obec Nížkovice nabízí k prodeji pozemky pro výstavbu RD v lokalitě V sadech. Pozemky jsou kompletně zasíťovány včetně komunikací. Velikost pozemků 620-720 m2.

Informační zpravodaj DSO

ŽLaP2 Centrum společných služeb vydalo další elektronický infomační zpravodaj.

1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››