1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››

Stavební pozemky v Nížkovicích

Informace Obec Nížkovice nabízí k prodeji pozemky pro výstavbu RD v lokalitě V sadech. Pozemky jsou kompletně zasíťovány včetně komunikací. Velikost pozemků 620-720 m2.

KLUBÍK a ŽÍŽALKY po prázdninách

MC Domeček Rodinné centrum Domeček vás po prázdninách opět zve na pravidelný program.

Informační zpravodaj DSO

ŽLaP2 Centrum společných služeb vydalo další elektronický infomační zpravodaj.

Kurzy počítačové animace pro seniory

Informace Univerzitní kino Scala nabízí prostřednictvím svého Studia kurzy animace pro seniory.  Kurzy vedou odborné lektorky a pomáhají děti, které předávají seniorům své zkušenosti s animací i počítačovou technikou a pomáhají jim vytvořit jejich první autorský krátký film.

Oblastní charita Hodonín

Charita Sociální poradna ve Slavkově u Brna je od 1. 8. 2017 opět v provozu.

Voda zčernala. V Rakovci uhynuly desítky kilogramů ryb

Noviny Šedesát kilogramů ryb uhynulo od bouřky, která zasáhla Vyškovsko v noci na pátek, v potoce Rakovec mezi Holubicemi a Křenovicemi. Poslední mrtvé kusy z něj rybáři za pomoci hasičů vylovili v úterý.

Africký mor prasat - postup při nálezu uhynulého prasete

Informace Při nálezu uhynulého prasete prosím kontaktujte krizovou linku Krajské veterinární správy JMK (nezasílat SMS), která funguje nepřetržitě na telefoním čísle  720 995 213 .

Doba zvýšeného nebezpečí požáru

oheň Upozorňujeme občany, že rozhodnutím hejtmana Jihomoravského kraje byla dnem 18. července do odvolání vyhlášena doba zvýšeného nebezpečí požáru.

Šibenice - dříve významné krajinné dominanty, nyní málo známé památky

Noviny V časopisu Vesmír vyšel článek prof. Ungera o křenovické a tišnovské šibenici.

Pětkrát víc vozidel, kolony až po horizont. Auta z objížďky ucpávají obce

Noviny Přestože oficiální objížďka kvůli zavřenému nájezdu na dálnici u Holubic směrem na Brno vede po dálnici D1 a silnici II/430, spousta řidičů odbočí ve Slavkově u Brna na Křenovice a míří do Brna přes Tuřany nebo Sokolnice.

Nové fotografie na webu

Fotoaparát 27. května 2017 se konal 30. ročník festivalu "Pod křenovskó májó"

O místa v domě pro seniory je zájem, ukázal průzkum. Křenovice postaví 25 bytů

Noviny 162  vyplněných dotazníků obdržel křenovický obecní úřad. Drtivá většina lidí v něm uvedla, že by o byt v novém domě pro seniory měla zájem.

Konec ničení silnic? Tranzitní náklaďáky už do obcí nepustí

Noviny Hluk, prach, narušená statika budov a také výrazně poškozené silnice. To způsobují v řadě obcí Vyškovska nákladní auta.

Festival Pod křenovskó majó potřicáté. S dvěma sty účinkujícími

Noviny Kromě souborů z Drahanské vrchoviny a Nivnice se na třicátém ročníku folklorního festivalu Pod křenovskó majó představí i domácí Křenovák a Křenováček.

Festivaly ukáží židovskou čtvrť i legendy

Noviny Nepřeberná plejáda žánrů, kapel a rozmanitý program. To vše nabídnou letní hudební festivaly na Vyškovsku i Blanensku.

1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››