1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››

Klubový divadelní večer

rimský Spolek Divadla Antonína Vorla srdečně zve    v sobotu  25. března v 19.00 do  sálu Obecní hospody,  na  neformální  hudební posezení  s  českým písničkářem a kytaristou Petrem Rímským s malým hudebním seskupením MISITU.

Jarní výstava

velikonoce Obec Křenovice srdečně zve ve dnech 25. - 26. března do společenského sálu na  Jarní výstavu.

Domovy důchodců: Křenovice se kvůli novým místům chtějí klidně zadlužit

Noviny S problémem nedostatečného počtu míst v domovech pro důchodce na Vyškovsku se Křenovice rozhodly vypořádat po svém.    Výstavbu nového zařízení pro starší lidi vyžadující péči hodlají zaplatit ze svého.

Informace z FÚ k dani z příjmů za rok 2017

Finanční úřad Nejčastější otázky vztahující se ke slevám na děti, daňovým bonusům a jejich uplatnění.

Beseda Příroda kolem nás

strom Výbor pro občanské záležitosti  Obce Křenovice zve čtvrtek 23. března 2017 od 17 hod v ZŠ Křenovice  na besedu s Ing. Alexandrou Koutnou všechny občany a především seniory.

Nové jazykové učebny, dílny. Školy na Vyškovsku se rozšíří o desítky míst.

Noviny Kapacita základní školy v Křenovicích se zvýší z 250 na 308 žáků. Prvního září se zde otevřou dvě první třídy.

Upozornění k přijímání žáků do první třídy v ZŠ ve Slavkově u Brna

ZŠ Vyjádření Města Slavkova jako zřizovatele slavkovských základních škol k zápisu do prvních říd ve školním roce 2017/2018.

Rozšíření Zahradního centra? Jedině s podchodem, zní ze Slavkova

Noviny Bez podchodu pro pěší rozšíření Zahradního centra v Křenovické ulici o supermarket a další obchody nebude, jsou jednotní zastupitelé Slavkova u Brna.

Pracovní příležitost

Pracovník Pracovní příležitosti v Křenovicích a okolí.

Nové fotografie na webu

Fotoaparát Do fotogalerie byly přidány fotografie ze štědrodenního pastýřského koledování.

Nové fotografie na webu

Fotoaparát 8. ledna se uskutečnilo tradiční setkání seniorů naší obce.

Tříkrálová sbírka v Křenovicích

Tříkrálová sbírka Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli v letošním roce do pokladniček koledníků tříkrálové sbírky.

Školní ples

školní ples KOS Křenovice, z.s. a ZŠ a MŠ Křenovice zvou na  ŠKOLNÍ PLES  v pátek 13. ledna 2017, ve 20:00 ve  Společenském sále na Václavské ulici.

Jako rybička. Bartošek vyrobil třicáté kovové přání, motiv ho napadl v nemocnici

Noviny Nějakou dobu si poležel v nemocnici, kde ho napadlo, že pro nadcházející rok by se všichni jeho příbuzní, přátelé nebo obchodní partneři měli cítit jako rybička.

Fotografie ze vzpomínkových akcí

Fotoaparát Na web byly vloženy fotografie a video ze vzpomínkových akcí na 211. výročí Bitvy tří císařů.

1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››