1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››

Klubový večer

Klubový večer KLUBOVÝ VEČER se uskuteční v  sobotu, 23. června v 19.00 hod v sále Obecní hospody. Vystoupí jeden z protagonistů folkového sdružení ŠAFRÁN pražský písničkář PETR MARIA LUTKA.

Dopravní omezení do Slavkova

Pozor Upozorňujeme občany, že křižovatka v "Kaštánkách" bude uzavřena ve směru z/do Křenovic v době 19. - 29.června. Objízdná trasa do Slavkova je vedena přes Hrušky, Vážany.

Pracovní příležitost

Pracovník Pracovní příležitosti v Křenovicích a okolí.

Výluka na trati 340

Vlak České dráhy oznamují, že od 17. 4. 2018 do 30. 7. 2018 bude probíhat nepřetržitá výluka traťové koleje v úseku Brno-Slatina – Šlapanice. Po dobu výluky bude v pracovní dny  část vlaků i v úseku Brno hl. n. – Slavkov u Brna nahrazena autobusy dle výlukového jízdního řádu.

Provoz obecního úřadu

Pozor Oznamujeme občanům, že až do odvolání bude ve středu v době  od 13:00 - 18:00 omezen provoz obecního úřadu. V této době nebude prováděno ověřování podpisů a legalizace listin. Děkujeme za pochopení.

Výsledky voleb prezidenta republiky

Volba prezidenta Výsledky voleb prezidenta České republiky konaných ve dnech 12.-13. 1. 2018 a 26.-27. 1. 2018 pro obec Křenovice.

Výtěžek Tříkrálové sbírky 2018

pokladničky Při tříkrálové sbírce se v Křenovicích v sobotu 6. ledna 2018 díky vaší štědrosti vykoledovalo 68.047,- Kč.  Všem dárcům patří velké poděkování.

Nové fotografie na webu

Fotoaparát 2. prosince proběhlo na Orlovně zdobení adventních věnců. První, ze čtyř svící se rozzářila hned druhý den - na první adventní neděli.

Vzpomínky na bitvu tří císařů - ohňostroj na Zlaté hoře

Ohňostroj 1. - 3. prosince 2017 proběhly vzpomínkové akce na 212. výročí bitvy tří císařů.

Vánoční výstava

Vánoce Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Křenovice pořádá   prodejní  Vánoční výstavu ve Společenském sále na Václavské ul. v sobotu 9. 12. a v neděli 10. 12.

Cenové oznámení

VaK Vodovody a kanalizace Vyškov oznamují ceny vodného a stočného od 1. 1. 2018.

Průvodce z Křenovic vyrábí mučicí nástroje a repliky vojenských děl

Noviny Už přes čtvrtstoletí se umělecký kovář Oldřich Bartošek z Křenovic na Vyškovsku zapojuje do vzpomínkových akcí Bitvy u Slavkova. A to nejen tím, že vyrábí dobové zbraně a nástroje, ale také jako průvodce.

Výsledky voleb

Volby Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny PČR 2017 v Křenovicích.

Správa železnic opraví tři nejhorší nádraží Vyškovska. Spolknou desítky milionů

Noviny Kompletní rekonstrukce budovy horního nádraží v Křenovicích se cestující dočkají za pět let. Vyjdou na pětadvacet milionů korun a potrvají přibližně rok.

Stavební pozemky v Nížkovicích

Informace Obec Nížkovice nabízí k prodeji pozemky pro výstavbu RD v lokalitě V sadech. Pozemky jsou kompletně zasíťovány včetně komunikací. Velikost pozemků 620-720 m2.

1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››