1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››

Výluka na horním nádraží

Vlak SŽDC, s.o., informuje, že v termínu 29. 7., (0:00 hod.) do 13. 8. 2017, (23:59 hod.) proběhne nepřetržitá výluka traťové koleje v úseku Brno hl.n. – Sokolnice-Telnice na trati 300.  Vlak Sp 1638 jede odklonem mimo Křenovice horní n., Újezd u Brna a Brno-Chrlice.

Výměny elektroměrů

Energie Společnost E-on oznamuje, že ve dnech 20., 21. a 24. července bude u odběratelů el. energie, kteří byli předem písemně vyzváni, provádět výměnu elektroměrů.

Doba zvýšeného nebezpečí požáru

oheň Upozorňujeme občany, že rozhodnutím hejtmana Jihomoravského kraje byla dnem 18. července do odvolání vyhlášena doba zvýšeného nebezpečí požáru.

Šibenice - dříve významné krajinné dominanty, nyní málo známé památky

Noviny V časopisu Vesmír vyšel článek prof. Ungera o křenovické a tišnovské šibenici.

Nalezené klíče

klíče Na ulici Příční byly nalezeny klíče. Majitel si je může vyzvednout na obecním úřadě.

Neckyáda v Hruškách

Necky 10. ročník hrušecké neckyády se koná 22. července od 13:30. Registrace aktivních účastníků do 19. 7. 2017.

Pětkrát víc vozidel, kolony až po horizont. Auta z objížďky ucpávají obce

Noviny Přestože oficiální objížďka kvůli zavřenému nájezdu na dálnici u Holubic směrem na Brno vede po dálnici D1 a silnici II/430, spousta řidičů odbočí ve Slavkově u Brna na Křenovice a míří do Brna přes Tuřany nebo Sokolnice.

Uzavření lékárny

lékárna Upozorňujeme občany, že lékárna  v Křenovicích  bude v době od 30.6.-23.7.2017 uzavřena a po zbytek prázdnin bude otevřeno pondělí, středa, pátek od 8:00 – 13:00 hodin.

Nové fotografie na webu

Fotoaparát 27. května 2017 se konal 30. ročník festivalu "Pod křenovskó májó"

O místa v domě pro seniory je zájem, ukázal průzkum. Křenovice postaví 25 bytů

Noviny 162  vyplněných dotazníků obdržel křenovický obecní úřad. Drtivá většina lidí v něm uvedla, že by o byt v novém domě pro seniory měla zájem.

Konec ničení silnic? Tranzitní náklaďáky už do obcí nepustí

Noviny Hluk, prach, narušená statika budov a také výrazně poškozené silnice. To způsobují v řadě obcí Vyškovska nákladní auta.

Výluka na trati 300 - Brno - Přerov (- Bohumín)

Vlak České dráhy informují, že v termínu od 3. 6. - 10. 9. 2017 proběhne nepřetržitá výluka v úseku Brno hl. nádraží - Brno Židenice.  Náhradní doprava mezi železničními stanicemi Brno hlavní nádraží a Brno-Židenice je zajištěna  tramvajovou linkou č. 2.

Festival Pod křenovskó majó potřicáté. S dvěma sty účinkujícími

Noviny Kromě souborů z Drahanské vrchoviny a Nivnice se na třicátém ročníku folklorního festivalu Pod křenovskó majó představí i domácí Křenovák a Křenováček.

Výluka na trati 340 Brno – Slavkov u Brna (-Veselí nad Moravou)

Vlak České dráhy informují o výluce, při které bude zastaven provoz mezi stanicemi Brno hl. n. a Brno-Židenice od 3. 6. do 10. 9. 2017.

Festivaly ukáží židovskou čtvrť i legendy

Noviny Nepřeberná plejáda žánrů, kapel a rozmanitý program. To vše nabídnou letní hudební festivaly na Vyškovsku i Blanensku.

1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››