1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››

Beseda - příroda kolem nás

strom Beseda „PŘÍRODA KOLEM NÁS II.“ - je připravena na čtvrtek 23. listopadu 2017 od 17 hod. v ZŠ Křenovice (školní družina).

Den otevřených dveří

dveře Gymnázium a Základní umělecká škola ve Šlapanicích vás zve v sobotu 9. 12. 2017 od 9:00 - 16:00 hod na Den otevřených dveří.

Pracovní příležitost

Pracovník Pracovní příležitosti v Křenovicích a okolí.

Výsledky voleb

Volby Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny PČR 2017 v Křenovicích.

Správa železnic opraví tři nejhorší nádraží Vyškovska. Spolknou desítky milionů

Noviny Kompletní rekonstrukce budovy horního nádraží v Křenovicích se cestující dočkají za pět let. Vyjdou na pětadvacet milionů korun a potrvají přibližně rok.

Stavební pozemky v Nížkovicích

Informace Obec Nížkovice nabízí k prodeji pozemky pro výstavbu RD v lokalitě V sadech. Pozemky jsou kompletně zasíťovány včetně komunikací. Velikost pozemků 620-720 m2.

Informační zpravodaj DSO

ŽLaP2 Centrum společných služeb vydalo další elektronický infomační zpravodaj.

Oblastní charita Hodonín

Charita Sociální poradna ve Slavkově u Brna je od 1. 8. 2017 opět v provozu.

Voda zčernala. V Rakovci uhynuly desítky kilogramů ryb

Noviny Šedesát kilogramů ryb uhynulo od bouřky, která zasáhla Vyškovsko v noci na pátek, v potoce Rakovec mezi Holubicemi a Křenovicemi. Poslední mrtvé kusy z něj rybáři za pomoci hasičů vylovili v úterý.

Africký mor prasat - postup při nálezu uhynulého prasete

Informace Při nálezu uhynulého prasete prosím kontaktujte krizovou linku Krajské veterinární správy JMK (nezasílat SMS), která funguje nepřetržitě na telefoním čísle  720 995 213 .

Doba zvýšeného nebezpečí požáru

oheň Upozorňujeme občany, že rozhodnutím hejtmana Jihomoravského kraje byla dnem 18. července do odvolání vyhlášena doba zvýšeného nebezpečí požáru.

Šibenice - dříve významné krajinné dominanty, nyní málo známé památky

Noviny V časopisu Vesmír vyšel článek prof. Ungera o křenovické a tišnovské šibenici.

Pětkrát víc vozidel, kolony až po horizont. Auta z objížďky ucpávají obce

Noviny Přestože oficiální objížďka kvůli zavřenému nájezdu na dálnici u Holubic směrem na Brno vede po dálnici D1 a silnici II/430, spousta řidičů odbočí ve Slavkově u Brna na Křenovice a míří do Brna přes Tuřany nebo Sokolnice.

Nové fotografie na webu

Fotoaparát 27. května 2017 se konal 30. ročník festivalu "Pod křenovskó májó"

O místa v domě pro seniory je zájem, ukázal průzkum. Křenovice postaví 25 bytů

Noviny 162  vyplněných dotazníků obdržel křenovický obecní úřad. Drtivá většina lidí v něm uvedla, že by o byt v novém domě pro seniory měla zájem.

1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››