1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››

Uzavření dětského hřiště na Široké

Pozor Upozorňujeme rodiče, že z důvodu provádění výkopových prací, bude dětské hřiště na ul. Široké od 25. –28. 4. 2017 uzavřeno. Prosíme všechny občany, aby dbali zvýšené pozornosti při pohybu v této lokalitě.

Pálení čarodějnic

Čarodky Obec Křenovice s Křenovickými spolky vás zve na Pálení čarodějnic - 30. dubna 2017.

Veřejné zasedání

Veřejné projednání Starosta obce svolává veřejné zasedání zastupitelstva obce Křenovice na pondělí 24. dubna 2017 v 19:00 do obřadní síně v budově OÚ Křenovice. Program zasedání je zveřejněn na úřední desce.

Oznámení aplikace přípravku nebezpečného pro včely

včela Farma Voňka oznamuje, že v termínu 18. 4. - 15. 5. bude chemicky ošetřovat plochy oseté řepkou ozimou.

Pálení zahradního odpadu

oheň Připomínáme občanům, že pálit SUCHÝ zahradní odpad je možné v Po - So v době od 9:00 - 18:00 hod. O nedělích a státních svátcích je pálení zakázáno!

Nové fotografie na webu

Fotoaparát Na web byly vloženy fotografie z Jarní výstavy v Křenovicích.

Domovy důchodců: Křenovice se kvůli novým místům chtějí klidně zadlužit

Noviny S problémem nedostatečného počtu míst v domovech pro důchodce na Vyškovsku se Křenovice rozhodly vypořádat po svém.    Výstavbu nového zařízení pro starší lidi vyžadující péči hodlají zaplatit ze svého.

Informace z FÚ k dani z příjmů za rok 2017

Finanční úřad Nejčastější otázky vztahující se ke slevám na děti, daňovým bonusům a jejich uplatnění.

Nové jazykové učebny, dílny. Školy na Vyškovsku se rozšíří o desítky míst.

Noviny Kapacita základní školy v Křenovicích se zvýší z 250 na 308 žáků. Prvního září se zde otevřou dvě první třídy.

Upozornění k přijímání žáků do první třídy v ZŠ ve Slavkově u Brna

ZŠ Vyjádření Města Slavkova jako zřizovatele slavkovských základních škol k zápisu do prvních říd ve školním roce 2017/2018.

Rozšíření Zahradního centra? Jedině s podchodem, zní ze Slavkova

Noviny Bez podchodu pro pěší rozšíření Zahradního centra v Křenovické ulici o supermarket a další obchody nebude, jsou jednotní zastupitelé Slavkova u Brna.

Pracovní příležitost

Pracovník Pracovní příležitosti v Křenovicích a okolí.

Nové fotografie na webu

Fotoaparát Do fotogalerie byly přidány fotografie ze štědrodenního pastýřského koledování.

Nové fotografie na webu

Fotoaparát 8. ledna se uskutečnilo tradiční setkání seniorů naší obce.

Tříkrálová sbírka v Křenovicích

Tříkrálová sbírka Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli v letošním roce do pokladniček koledníků tříkrálové sbírky.

1 2 3 4 5 6 10 20   Následující   ››