Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

MUDr. Hana Svobodová, všeobecný praktický lékař pro dospělé

Všeobecný praktický lékař pro dospělé

Praktická lékařka Hana Svobodová upozorňuje, že v pondělí 9. 5. 2022 nebude z důvodu odstávky elektrické energie ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Pikolon v Šaraticích.

MUDr. Svobodová upozorňuje své pacienty, že nově je možné se do její ordinace objednávat on-line přes zabezpečenou platformu smartmedix.net.  Odkaz na přihlášení do aplikace je na webových stránkách ordinace www.ordinacekrenovice.cz. Pro zaregistrované pacienty je možnost i zažádat o předpis léků, poslat dotaz, případně přílohu ve formě pdf. či jpg. Přístupné budou i údaje o proběhlých očkováních.

Návštěvní služba po ukončení ordinační doby, vždy po předchozí telefonické domluvě. Telefonické objednání k lékaři, objednání předpisu receptů a konzultace výsledků laboratorních vyšetření každý den od 11:00 do 13:30 hod.

Návštěva ordinace je možná pouze po PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ!!!