Společenský sál je kulturní zařízení obce, ve kterém se konají předvším plesy a taneční zábavy, dále různé besedy, koncerty, výstavy, soukromé oslavy či svatební hostiny. Sál má kapacitu 180 osob, je vybaven odpovídajícím počtem stolů a židlí. Původní budova z roku 1912 byla rekonstruována a rozšířena v letech 1968-1970, další rekonstrukce probíhá v současné době.

Termografické posouzení sáluSál na Václavské v proměnách času | Fotogalerie

Základní informace o sálu

Adresa: Společenský sál obce Křenovice, Václavská ul.
Provozovatel sálu: Obec Křenovice, Školní 535, 683 52 Křenovice, IČ 00291943, DIČ CZ00291943
tel. 544 223 119, e-mail: oukrenovice@politavi.cz
Správce sálu: Jana Marišlerová, tel. 774 978 529
Kapacita sálu: 180 osob
Stručná charakteristika: Jedná se o kulturní zařízení určené především pro konání kulturních akcí, tanečních zábav, koncertů, besed, oslav apod. Sál je rozčleněn na hlavní sál a přísálí, které lze oddělit dřevěnou akustickou přepážkou a lze je využít jako menší konferenční sál. Sociální zařízení je přístupné z obou částí sálu, ve druhém podlaží ja šatna přístupná ze vstupního foyeru. technická místnost je rozdělena na dvě části, první je zařízena pro umístění občerstvení při pořádání akcí, druhá je propojena výdejním oknem s přísálím. Sál je vybaven stoly a židlemi v množství odpovídajícímu kapacitě a dále nádobím (talíře, sklenice, příbory), které je možno zapůjčit.

Podmínky pronájmu:

• Pronájem sálu je možný po dohodě s provozovatelem sálu.
  • Nájemce převezme sál včetně vybavení od správce, kterému po ukončení akce (prodeje, činnosti atd.) sál opět předá, a to řádně uklizený, včetně všech jím využitých prostor (sociální zařízení, foyer atd.). Provozovatel nabízí službu zajištění úklidu sálu, upřesnění v ceníku.
  • Další podmínky pronájmu jsou upřesněny provozním řádem sálu.

Ceník pronájmu sálu:

Celovečerní akce (taneční zábavy, koncerty, oslavy, svatby apod.) v celém sále 1500 Kč
Krátkodobé pronájmy za každou započatou hodinu – celý sál 250 Kč
Krátkodobé pronájmy za každou započatou hodinu – malý sál (přísálí) 150 Kč
Pronájem sálu za účelem prodeje zboží v pracovní dny (zpravidla úterý)
od 07:00 do max. 17:00 hodin 1000 Kč
Zajištění úklidu sálu včetně sociálních zařízení po akci provozovatelem 2000 Kč