Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

DOMOVNÍK – ÚDRŽBÁŘ – Mohyla míru

Památník Mohyla míru (pobočka Muzea Brněnska, příspěvková organizace) příjme pracovníka na pozici domovník – údržbář. Náplní práce bude zajištění řemeslných a údržbářských prací v Památníku Mohyla míru, spolupráce při instalaci a likvidaci výstav a doprovodných programů. Podmínkou pečlivost, flexibilita, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost, řidičský průkaz sk. „B“. Další informace na emailu: mohyla-miru@muzeumbrnenska.cz nebo na tel. č. 702 013 639.

(vloženo 16.04.2021)


SKLADNÍK/HANDLER MATERIÁLU VE VÝROBĚ , KONTROLOR  KVALITY VE VÝROBĚ , OPERÁTOR VE VÝROBĚ, MISTR VÝROBY, SPRÁVCE AREÁLU A BUDOV ­­, SPECIALISTA LOGISTIKY

Společnost Čegan s.r.o. ŠLAPANICE U BRNA, výroba plastových dílů do automobilového průmyslu hledá zaměstnance . Více informací naleznete na www.cegan.cz, případně volejte na tel. č. 775 884 413.

Bližší informace: Inzerce ČEGAN s.r.o_

(vloženo 16.03.2021)


Skladník

Ryze česká obchodní společnost Technoma hledá na pobočku v Jiříkovicích skladníka  na hlavní pracovní poměr pro ranní provoz. Požaduje řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík. Finanční ohodnocení dohodou. V případě zájmu se ozvěte na tel. číslo 737 238 515.

Skladník

(vloženo 15.03.2021)


REFERENT SILNIČNÍHO A SPRÁVNÍHO ÚŘADU A SPECIÁLNÍHO (DOPRAVNÍHO) ÚŘADU

Tajemník Městského úřadu Slavkov u Brna oznamuje vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo REFERENT SILNIČNÍHO A SPRÁVNÍHO ÚŘADU a SPECIÁLNÍHO(DOPRAVNÍHO) STAVEBNÍHO ÚŘADU. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný dle dohody.

2021_SU_silnicne_spravni_urad
přihláška_k_VŘ_GDPR

(vloženo 10.03.2021)


Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice

přijímá do pracovního poměru zaměstnance do zámečnické výroby k obsluze laserového zařízení pro zpracování plechů v provozovně Lovčičky. Zájemci o práci se mohou hlásit na telefonním čísle 601 366 462 nebo na e-mailové adrese lucie.sedlackova@vimpex.cz  případně přímo v sídle společnosti v Bošovicích.

(vloženo 08.03.2021)


Společnost Evora CZ

se sídlem ve Šlapanicích hledá pracovité, manuálně zručné a zodpovědné kolegy pro pozice: montážník vzduchotechniky, topenář, vodoinstalatér a elektrotechnik s osvědčením dle vyhlášky č. 50. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Více informací naleznete na webových stránkách www.evora.cz, facebooku nebo telefonním čísle 722 150 190. Životopisy zasílejte na info@evora.cz.

Elektomechanik-elektrikář
Montér vzduchotechniky
Topenář
Vodoinstalatér

(vloženo 03.03.2021)


 

Mistr atypické dílny a konstruktér

Společnost DŘEVODÍLO Rousínov přijme do trvalého pracovního poměru mistra atypické dílny a dále konstruktéra nábytku. Bližší informace na tel. čísle 513 033 036 nebo na internetových stánkách www.drevodilo.cz


Strážník Městské policie Slavkov u Brna

Starosta města Slavkov u Brna prodlužuje lhůtu pro podání přihlášky do výběrového řízení na obsazení pracovního místa strážník Městské policie Slavkov u Brna.
Více informací:
přihláška-k-VŘ_GDPR-1 
Strážník MP_prodloužení 

 

Zpět nahoru