PRÁZDNINOVÁ UZAVÍRKA KOMUNIKACE NA HOLUBICE – NEBUDE REALIZOVÁNA

Upozorňujeme občany, že na společném jednání dne 29.6.2021 bylo rozhodnuto následovně:

po posouzení stávajícího stavu komunikace Holubice – Křenovice a za spolupráce se Správou a údržbou silnic Jihomoravského kraje a Obce Křenovice byla zhotovitelem stavby železnic Holubice – Křenovice zvolena jiná dopravní technologie a uzavírka silnice III/4061 na Holubice nebude realizována.

————————————————————————————————————————————————————————————-

Rekonstrukce traťové koleje a sanace železničního spodku Křenovice horní nádraží – Holubice

Upozorňujeme občany, že z důvodu modernizace trati Křenovice – Holubice, dojde k uzavírce silnice III/4161, z důvodu nadměrného využívání těžkou dopravou.

Předpokládaný termín od 21. června 2021.

Úplná uzavírka komunikace (od Holubického splavu směrem na Holubice) bude od 2. července 2021 do 1. září 2021.

Nákres dopravního značení

Opatreni_obecne_povahy_