Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Hlášení rozhlasu

Očkování senioři 80+

Registrace je možná od pátku 15. 1. Celostátní krizovou linku doplní i krajská.

Jihomoravský kraj aktivuje bezplatnou krizovou linku 800 129 921. Na tomto čísle se od 15. ledna můžou k očkování proti koronaviru registrovat obyvatelé Jihomoravského kraje ve věku 80+. Ke stejnému účelu slouží i celostátní linka 1221.

Krajská krizová linka 800 129 921 bude dostupná v pracovní dny od 8:00 do 16:00. Její provoz bude zabezpečovat až pět operátorek/operátorů z řad pracovníků krajského úřadu. K registraci bude sloužit od pátku taky webový portál crs.uzis.cz . Ti, kterým osobní registraci neumožňuje zdravotní stav, můžou požádat o asistenci např. své příbuzné.

Prosíme, aby lidé, kterých se momentálně očkování netýká, krajskou krizovou linku nezahlcovali telefonáty s dotazy, a neblokovali ji tak těm, kteří ji skutečně potřebují (senioři 80+).

Čištění komínů, revize kotlů…..

TOPENÁŘSKÝ SERVIS a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v NEDĚLI 24. 1. 2021 revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů a dále kontroly kotlů na plynná paliva. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle: 608 748 989.

LETÁK

Integrovaná střední škola ve Slavkově u Brna nabízí pro žáky 9. tříd vzdělání

Čtyřletý  maturitní obor: hotelnictví a turismus

Tříletý učební obor: cukrář, kuchař-číšník, automechanik pro osobní automobily, automechanik pro nákladní automobily a stavební stroje, truhlář

Dvouletý nástavbový maturitní obor: podnikání

Jednoleté zkrácené studium s výučním listem v oboru:

karosář, kuchař-číšník, automechanik, truhlář

 

Termín odevzdání přihlášek ke studiu nejpozději do 1. 3. 2021

Bližší informace získáte na www.iss-slavkov.eu, popř. přímo na sekretariátu školy.

Pojízdná prodejna s oříšky – každá st

Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami každou středu v době od 8.45 hod. do 9.20 hod. před nákupním střediskem nabízí své zboží. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách orisek-jede.cz nebo na facebooku Oříšek Jede.

 

Tříkrálová sbírka 2021

Tříkrálová sbírka v roce 2021 vzhledem k epidemiologické situaci probíhá převážně bezhotovostně. Možné formy příspěvku naleznete na www.trikralovasbirka.cz  a www.hodonin.charita.cz . Od pondělí 11. 1. do pátku 22. 1. 2021 lze v obci Křenovice přispět do Tříkrálové sbírky i v hotovosti. Pokladnička je umístěna v lékárně v budově obecního úřadu. Výtěžek bude zaslán na Oblastní charitu Hodonín.

Přispívat lze na účet na účet 66008822/0800 u České spořitelny, variabilní symbol 77706400, a to bankovním převodem i kartou on-line.

 

 

Knihovna upozorňuje

Místní knihovna upozorňuje své čtenáře, že vzhledem k současné epidemiologické situaci a s ohledem na vládní nařízení bude místní knihovna do odvolání  uzavřena.

 

Zpět nahoru