Canisterapie

Canisterapie MC Domeček zve rodiče a jejich děti na CANISTERAPII. Canisterapie je způsob terapie, která využívá pozitivního působení psa na zdraví člověka. 

Canisterapie bude probíhat každé druhé pondělí v měsíci od 16,00 – 17,00. hod. v prostorách malého sálu v Orlovně, 1.patro nad květinářstvím Magnolie, na adrese Brněnská 23, Křenovice. Začínáme 12. 1. 2015.

S sebou přezůvky. Vstupné činí 30 Kč za dítě, za každé další dítě v rodině 10 Kč.

Canisterapii povede zkušená lektorka Mgr. Alice Tichá se svým psem jménem „BABU“. Jedná se o pejska menšího vzrůstu, který má oprávněné zkoušky a certifikáty k této terapii, praxi při práci s dětmi a je plně očkovaný.

Terapie bude probíhat v menší skupince dětí a jejich rodičů, max. počet 6 dětí, proto je nutné si místo dopředu rezervovat na email.adrese domeček.krenovice@seznam_cz nebo na tel. čísle 604731609. V případě velkého počtu zájemců bude přidán ještě náhradní termín. Canisterapie je vhodná pro děti ve věku od cca 2,5 let, ale vítáme i menší, pro děti zdravé i nemocné. Canisterapie u dětí pomáhá rozvíjet hrubou i jemnou motoriku, slovní zásobu, sociální cítění…

Na setkání se těší BABU

Pozvánka: zde