Divadelní představení

Herci Spolek divadla A.Vorla Vás srdečně zve do sálu obecní hospody Křenovice 17.února 2019 v 18:00 na představení  Nikolaje Kolajdy   „SLEPICE“ .

Představení „SLEPICE“  je nastudované absolventy soukromé herecké školy Praha – Pidivadlo pod pedagogickým vedením Lady Jelínkové a v režii Aleše Bergmana

Nikolaj Koljada je kultovním autorem současné ruské dramatiky a groteska z divadelního představení Slepice (Kurica, 1989) patří u nás k jeho nejuváděnějším titulům. Dvě herečky oblastního divadla, které jsou v těch nejlepších letech, zjistí, že jejich mladá kolegyně (důvěrně přezdívaná Slepice“) svými půvaby zcela pobláznila jejich životní partnery. V nuzném kamrlíku na erární ubytovně se časně ráno postupně sejde celý milostný pětiúhelník a v následující výměně názorů vyjde najevo, že slepic je tu mnohem víc a nouze není ani o kohouty. Dojde i na neúspěšné pokusy o sebevraždu a závěrečné úspěšné smíření. To vše proběhne za hlasitých projevů nevole sousedů, kterým tato hlučná konfrontace notně zkrátí spánek a znepříjemní ranní vstávání. Jako bonus nakonec přijmou fakt, že vlastně v přímém přenosu sledovali našlapané divadlo o tom, jak to chodí u divadla. 

Plakát: SLEPICE