Divadelní představení "SEDMERO DRUHŮ LÁSKY VE ČTVERU ROČNÍCH OBDOBÍ" - ZRUŠENO. Premiéra proběhne 16. 5. 2020 v 19.00 hodin.

Divadlo Spolek divadla Antonína Vorla Vás zve na premiéru veselohry o čtyřech dějstvích: „SEDMERO DRUHŮ LÁSKY VE ČTVERU ROČNÍCH OBDOBÍ“, která se uskuteční v sobotu  28. 3. 2020 v 19:00  v sále obecní hospody. 

Tématem veselohry jsou partnerské a jiné mezilidské vztahy, které jsou nahlíženy prismatem sedmi řeckých výrazů pro lásku (Erós, Mánia, Storgé, Ludus, Fíliá, Pragma a Agapé). Čtyři příběhy odehrávající se každý v jednom ročním období jsou zároveň symbolem věkové hranice postav oněch příběhů, které, ač zdánlivě spolu nesouvisí, propojují vztahové vazby jejich hrdinů. Jaké vazby to jsou? Přijďte se podívat a zjistěte to sami. V inscenaci hrají: Andrea Francúzová, František Pokorný (j.h.), Jiří Kyjovský, Antonín Fuksa, Hana Michnová, Eva Bařinková, Lada a Jan Mozdřeňovi. Upozorňujeme, že se ve hře objevují vulgarity a proto je představení vhodné pro diváky ve věku 18+.

Plakát divadlo