INFORMACE PRO OBČANY

Pozor

INFORMACE PRO OBČANY V SOUVISLOSTI S PANDEMIÍ COVID-19

Vážení spoluobčané,

v souvislosti se současnou kritickou situací vyvolanou pandemií způsobenou virem SARS-CoV-2 nabízíme seniorům a osobám, které se dostaly do karantény, či trpí dlouhodobou nemocí, možnost zprostředkování donášky základních potravin, drogistického zboží a léků. V případě, že tuto službu nemůže zajistit rodina, volejte OÚ Křenovice tel. č. 544 223 119 v pracovních dnech od 8.00 do 11.00 hodin. Žádáme občany, aby tuto službu nezneužívali a využili ji pouze v případě nejvyšší nouze.

V případě, že máte zájem poskytnout někomu dobrovolnickou pomoc, např. nákup, ušití roušky, hlídání dětí atd. kontaktujte obecní úřad nebo napište na adresu: bezpecnost@obec-krenovice_cz.

Řada lidí v republice nabízí pomoc například s šitím ústenek (roušek na ústa). Tímto žádáme dobrovolníky, kteří jsou ochotni ušít a věnovat roušky svým spoluobčanům, aby tak učinili. Pokud budete mít roušek víc, můžete je předat na obecní úřad. Úřad zajistí jejich distribuci lidem, kteří roušky potřebují.

V případě změn a nových informací Vás budeme neprodleně informovat.

V neposlední řadě důrazně vyzýváme k dodržování pravidel karantény, která byla nyní vyhlášena.

Zastupitelstvo obce Křenovice a Obecní úřad Křenovice

Informace v souvislosti s pandemií COVID-19

OBECNÍ ÚŘAD INFORMUJE

V souladu s usnesením Vlády České republiky upozorňujeme občany, že

od 12.00 hod. dne 16.-20. 3. 2020 bude OÚ KŘENOVICE pro veřejnost uzavřen. Zaměstnanci jsou k dispozici na telefonních a emailových kontaktech. Osobní kontakt je možný pouze po předchozí telefonické domluvě. 

Dále upozorňujeme občany, že od 16. 3. 2020 do odvolání je uzavřena místní KNIHOVNA a ruší se veškeré společenské a kulturní akce v Křenovicích plánované na měsíc březen. 

SBĚRNÝ DVŮR bude od soboty 21. 3. 2020 do odvolání uzavřen.

Opatření starosty k uzavření OÚ

https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/vlada-kvuli-sireni-epidemie-koronaviru-omezila-volny-pohyb-osob-na-nezbytne-minimum--180350/