Informační centrum Zámku Slavkov - Austerlitz

Informace Informační centrum Zámku Slavkov - Austerlitz, které obnovilo svoji činnost v původních prostorách dne 1. května 2013, zahajuje předprodej vstupenek do Národního divadla Brno .

Národní divadlo Brno je hlavní divadelní scénou v Brně a je tvořeno celkem třemi divadelními scénami: Mahenovo divadlo, Janáčkovo divadlo a Divadlo Reduta. Do všech těchto divadel si nyní můžete zakoupit vstupenky přímo v Informačním centru Zámku Slavkov - Austerlitz. Vedle předprodeje vstupenek zde získáte i informace o aktuálním programu, obsazenosti jednotlivých představení anebo obdržíte čtvrtletní magazín Národního divadlo Brno DIVA.

Ve spolupráci s Národním divadlem Brno také Zámek Slavkov - Austerlitz uspořádá podzimní autobusový zájezd na vybrané představení, kdy doprava autobusem bude pro zájemce zcela zdarma. Bližší informace o této jedinečné nabídce přineseme v příštích měsících.

Výzva

Informační centrum dále opakuje svoji výzvu pro všechny organizace a subjekty podnikající v oblasti cestovního ruchu, kultury, sportu, zájmových a volnočasových aktivit apod. ze Slavkova a okolí, aby informace o jimi pořádaných akcích či propagační materiály dodávali na Informační centrum. Tyto informace se potom objeví na měsíčních přehledech akcí ve Slavkově u Brna, ve Slavkovském zpravodaji a na portálu www.jizni-morava.cz, který za naši oblast spravuje právě Informační centrum. Propagační materiály, tj. letáky, vizitky, plakáty, apod., potom můžete osobně přinést na Informační centrum, kde
zajistíme jejich zveřejnění.

Otevírací doba Informačního centra

listopad - březen:
úterý - sobota 9.00 - 16.00

duben a říjen:
úterý - neděle 9.00 - 16.00

květen a září:
úterý - neděle 9.00 - 17.00

červen, červenec a srpen:
denně 9.00 - 17.00

Těšíme se na spolupráci.

Ing. Jana Slouková, ZS - A, mob. 724 717 206