Křenovské Bigbít

Bigbít SK Křenovice srdečně zve na Křenovské Bigbít, který se uskuteční v sobotu 28. června 2014 od 16 hodin v areálu Sokolského sportovního hřiště v Křenovicích.

Pozvánka: Bigbít


O akci:

Letos nás čeká malé jubileum - V. ročník Křenovského Bigbítu.

START: 16.00 – vstup do 17.00 – 130 Kč, od 17.00 – 160 Kč

Místo konání: Křenovice u Slavkova – Areál Sokolského hřiště, ulice Sokolská.

Areál bude návštěvníkům otevřen v 16.00

info: www.krenovskebigbit.cz

První návštěvníci se opět, kromě zlevněného vstupného, mohou těšit na drobné dárky od našeho mediálního partnera – RÁDIA BEAT.

Potvrzené kapely:

 

Blue Effect www.blueeffect.cz

 

         Je mi velkou ctí uvést na našem festivalu jednu z předních kapel progresivního bigbítu u nás. Blue Effect není třeba dlouze představovat. Založil ji v roce 1968 její dosavadní frontman a jeden z nejuznávanějších českých kytaristů Radim Hladík. V kapele se během její éry vystřídala celá řada významných osobností naší hudební scény, mj. Vladimír Mišík, Lešek Semelka, David Koller.

Blue Effect má za sebou celou řadu hitů jako: „Čajovna, Golem, Něžná, I like The World“ a v neposlední řadě hitovku „Sluneční hrob“, kterou můžete znát také z filmu Pelíšky. Kapela je známá také svým nezaměnitelným způsobem živého vystupování, které neustále piluje dávkou neuvěřitelných 170 koncertů za rok, takže se návštěvníci Křenovskýho bigbítu mají rozhodně na co těšit.

 

Zoči voči http://zocivoci.sk/

 

      Tahle mladá slovenská kapela je prvním zahraničním interpretem na Bigbítu J. Kluci hrají od roku 2005 (založení kapely) a postupem času se vypracovali do role punk-rockového žraloka Česko-slovenské hudební scény. Mají za sebou 3 studiová alba a několik povedených videoklipů, přičemž klip k songu „2012“ se v tom samém roce umístil na 4. místě v anketě Slávik 2011 v kategorii videoklip roku. Kapela má za sebou úspěšné tour s hvězdami Horkýže slíže a Pratur Conspiracy a v roce 2012 se blýskla jako předkapela na bratislavském koncertě Billy Talent. Nemůžu taky nezmínit jejich loňské vystoupení na skvělém Bukovském festivalu Rockové Školy J. Letos čeká Zoči Voči spousta koncertů po české i slovenské republice, mj. Majáles Praha – Brno, TOPFEST Piešťany, Rock for Churchill aj. Na své tour budou určitě propagovat úspěšný singl (a zároveň klip) „ Čerešně“, který má na youtube již 250 tisíc zhlédnutí. Jsme proto rádi, že tato vycházející hvězda zavítá i na náš Bigbít J.

 

Tip Bigbítu KERN http://www.kern-remember.com/

 

      Brněnská rock-metalová legenda, kterou není třeba našim fanouškům zdlouhavě představovat. Kapela pořád jede na plnej plyn, tak si je přijďte užít, zavzpomínat si a zazpívat si spolu s kapelou Explozi a Blízko nás.

 

K2 (kádvě) http://www.kadve.eu

 

         Do třetice všeho dobrého aneb K2 opět na Bigbítu J. Holky jsou jediná kapela, která na Bigbítu zahraje potřetí po sobě, a to samotné hovoří za vše. Letos čeká Kádvojky mimo jiné práce na novém albu, takže kromě jejich nám známé tvorby se určitě budete moci těšit i na nové písně. Na žádost mnohých fanoušků se čas vystoupení skupiny posune blíže „hlavnímu času“, abyste si mohli vystoupení náležitě užít.

 

Tezaura www.tezaura.com

 

      Tezaura je gothic-rocková hudební skupina z Brna. Vyniká altovým vokálem charizmatické zpěvačky Lori, velkým podílem kláves a jednoduchými snovými melodiemi doplněnými o nekonvenční show. Hudební skupina byla založena v létě 2010 a první demo "Daydreaming" bylo vydáno na jaře 2011. Počátkem roku 2013 byl zveřejněn také nový videoklip "Mechanical Ballerina" jako předzvěst nového alba "Unleash the Butterflies", které spatřilo světlo světa v září 2013.

 

Ozzy Osbourne revival http://ozzyosbournerevival.eu/

 

Revivalová hvězda – Ozzy Osbourne revival, pro všechny fanoušky Křenovskýho bigbítu, kterým se líbila loňská show Black Sabath revival, je určitě dobrou zprávou, že se k nám stejná formace vrátí. Tentokrát však s pozměněným repertoár poskládaným ze sólového materiálu metalové ikony Ozzyho Osbourna. Můžete se těšit opět na skvělou show.

DIRTYCLEANhttp://bandzone.cz/dirtyclean

 

Křenovská stopa na Bigbítu –

      tentokrát v podání punkových DIRTYCLEAN. V této mladé kapele působí mj. křenovský basák Martin Štěrba, kterého jsme mohli loni vidět na Bigbítu s kapelou Kelwin.

 

Věřím, že i letošní program se Vám bude líbit, a že si Bigbít 2014 skvěle užijete J

Na Vaši návštěvu se těší pořadatel SK KŘENOVICE

………………… prostě bigbít……………