Kultura

Beseda o Africe

Hana Hindráková, spisovatelka úterý 26. 11. 2019 v Obřadní místnosti Obecního úřadu Křenovice, Školní 535, Křenovice.

 

VYHODNOCENÍ cykloakce ZA POZNÁNÍM SVÉHO KRAJE

ŽLaP2 Obec Uhřice zve všechny cyklisty i necyklisty na vyhodnocení cykloakce ZA POZNÁNÍM SVÉHO KRAJE, které bude probíhat na uhřickém hřišti v sobotu 28. září 2019 od 14:00 hod. 

 

Rebelové ze stodoly

Divadlo Novinka v repertoáru divadla STODOLA z Jiříkovic Vás opět pobaví.

 

Pohádka pro děti

Pohádka Divadlo Antonína Vorla zve v sobotu 18. dubna 2015 v 15.00 malé i velké na pohádku pro děti od tří let do sálu Obecní hospody Křenovice na ul. Brněnská.

 

Klubový večer

Filmový festival Divadlo Antonína Vorla pořádá dne 18. 4. 2015 v 19 hod. v sále Obecní hospody klubový večer, věnovaný premiéře krátkého amatérského filmu BEZ DOZORU. 

 

Divadelní představení

Divadlo Spolek divadla Antonína Vorla vás srdečně zve na hostující představení Divadla STODOLA JIŘÍKOVICE .  

 

Divadelní představení v Brně

Divadlo Škola základ života zájezd pro zájemce z řad veřejnosti na divadelní představení do Městského divadla v Brně.

 

Mam’zelle ­Nitouche

divadlo Město Slavkov u Brna si vás dovoluje pozvat na slavnou francouzskou hudební komedii Mam’zelle Nitouche do velkého sálu SC Bonaparte v sobotu 15. listopadu. Začátek představení je v 19 hodin.

 

Divadelní představení Kaleidoskop - repríza

Herci Divadlo Antonína Vorla zve na divadelní představení Kaleidoskop.  

 

Výstava na zámku

keramika Zámek Slavkov-Austerlitz srdečně zve na výstavu keramiky Martiny Mirošové a soch Davida Smělíka , která střídá výstavu Ivy Hüttnerové. 

 

Jazzová mše

Jaromír Hnilička Ve čtvrtek 5. června 2014 v novém koncertním prostoru SONO Centrum v Brně se uskuteční poslední vystoupení legendárního trumpetisty Jaromíra Hniličky.

 

Truffaldino

Divadelní představení Farní divadlo Simsala Bim ze Slavkova u Brna zve na divadelní frašku na motivy hry Carla Goldoniho Sluha dvou pánů s názvem Truffaldino.

 

Ze života hmyzu

V sobotu 18. května ve 20.00 hodin se uskutečnila premiéra divadelního představení hry Karla Čapka  „Ze života hmyzu“ .

 

Křenovičtí ochotníci zabodovali

Herci Vítězem, který si z víkendového divadelního festivalu Hobblík odvezl doporučení na celostátní divadelní přehlídku Piknik ve Volyni, je Spolek divadla Antonína Vorla z Křenovic. Ten zahrál v neděli odpoledne hru Oskar a růžová paní.

 

Návštěva obce Rišňovce

andel_iko U příležitosti odhalení sochy Svatého anděla světa, ochránce míru a otevření muzea M. I. Kutuzova navštívili zástupci Křenovic slovenskou obec Rišňovce.