Kurzy Alfa

Kurzy Alfa Kurzy Alfa budou probíhat od 16. ledna 2014 i v Křenovicích.

Možná jste už o těchto kurzech někdy slyšeli. Kurzy Alfa tvoří série promluv na klíčová témata související s křesťanskou vírou.

Pokud hledáte odpovědi na zásadní otázky života, je pro vás kurz Alfa příležitostí, abyste v příjemném prostředí během deseti inspirativních setkání prozkoumali křesťanskou víru. Není to náročné, je to přátelské a zábavné. Mnozí z těch, kteří kurzy Alfa absolvovali, potvrzují, že jde o zkušenost, která stojí za to. Alfa nabízí příležitost prozkoumat smysl života.

Průběh všech setkání je stejný: Pokaždé se začíná jednoduchou večeří, při níž mají účastníci kurzu příležitost vzájemně se seznámit. Poté následuje promluva, v níž se představí téma večera. Na promluvu navazuje diskuse ve skupinkách. Zeptat se můžete na cokoliv, žádná otázka není ani nemístná ani nevhodná.

      Pokud vás tato nabídka oslovila, můžete se hlásit na e-mailové adrese: alfa.krenovice@seznam_cz nebo na telefonním čísle 604 750 497. Pořadatelem je Římskokatolická farnost Křenovice. Kurz se bude konat v křenovické Orlovně na Brněnské 23, vždy ve čtvrtek od 19.00. První z deseti setkání se uskuteční 16. 1. 2014.

Pavel Mikšů

a Římskokatolická farnost Křenovice