Na silnici I/50 opravují protihlukovou stěnu. Zkomplikuje to dopravu

Noviny Oprava protihlukové stěny u Penny marketu ve Slavkově způsobí komplikace zejména řidičům odbočujícím na Křenovice.

Slavkovsko – Komplikace v dopravě a policisté, kteří ji řídí. Tak to od středečního rána vypadá na silnici I/50 ve Slavkově u Brna, kde je kvůli opravě protihlukové stěny zrušený odbočovací pruh na Křenovice. Potíže budou podle policistů i v následujících dnech působit zejména auta jedoucí od Slavkova, která budou odbočovat právě na Křenovice.

„Zatím v místě kolegové zajišťují dohled v době dopravní špičky. Situaci ale nadále vyhodnocujeme a v případě problematického odbočení na Slavkov pro auta jedoucí od Brna bychom navrhli operativní změny. Lidem doporučujeme využít do Slavkova jiné sjezdy z I/50," uvedla mluvčí vyškovských policistů Alice Musilová s tím, že opravy mají trvat do 18. prosince.

I tak by měli řidiči už vzhledem k omezení jízdních pruhů na dálnici D1 počítat s časovou rezervou. Zdržení je čeká i u křižovatky na II/ 430 z Vyškova na Brno a na silnici I/50 u Holubic. „Také v těchto místech policisté řídí v době dopravní špičky provoz. Šoférům doporučujeme, aby byli opatrní, protože každá, byť i drobná nehoda dopravní situaci ještě komplikuje," varovala Musilová.

Vyškovský deník 4.11.2015

Autor: Alena Grycová