O pohár obce - turnaj ve volejbale

Volejbal TJ Křenovice - Volejbalový klub pořádá v sobotu 28. září XIII. HALOVÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ ŽEN O POHÁR OBCE KŘENOVICE.

Zahájení turnaje je v 9,00 hodin ve sportovní hale. O pohár bude bojovat 6 týmů z krajského přeboru první třídy a z druhé ligy: Bílá Třemešná, Moravská Slávia Brno, DDM Brno, Junior Brno, Juliánov a domácí tým Křenovice. Občerstvení je po celý den zajištěno.

V neděli 29. září je na pořadu další kolo krajského přeboru, ve kterém volejbalistky B týmu sehrají dvě mistrovská utkání: KŘENOVICE  –  ROSICE. Začátek prvního utkání je
 v 1000 hodin na antukových kurtech sportovního areálu. Hráčky tímto srdečně zvou všechny sportovní přátele a příznivce volejbalu.

Přijďte se podívat na dobrý volejbal, který bude poslední prověrkou před startem mistrovských soutěží.

Rovněž v neděli přijďte povzbudit domácí hráčky v krajském přeboru.