Pálení čarodějnic 2013

Čarodky V úterý 30. dubna proběhl v Křenovicích již 6. ročník Pálení čarodějnic.

Jako první se ve 14 hodin otevřela ve Společenském sále na Václavské ulici pro děti i dospělé populární „malá čarodějnická dílna“. Tentokrát si příchozí mohli vyrobit papírová zvířátka, čarodějnický klobouk, pláště a brože, tzv. čáryfuka a čarodějné mlsání v podobě perníkové čarodějnice a kočky.

Další bohatý program pokračoval na Sokolském sportovním hřišti: soutěže pro menší i starší děti, program hasičů, pan Zehnal z Hrušek přijel do Křenovic s kuriozitami jízdních kol – zájemci se na nich mohli projet, ukázka kynogického klubu týkající se výcviku psů, čarodějnické vystoupení, noční hra pro děti i dospělé, diskotéka pro všechny bez rozdílu čarodějnické kategorie. V průběhu akce bylo občerstvení zajištěno.

Během odpoledne probíhala registrace masek do soutěže o nejkrásnější čarodějnici a v podvečer byli vyhlášeni vítězové různých kategorií.

Jako každoročně se na celé akci podílela skupina dobrovolníků z řad občanů, spolků a sdružení. Celou akci zaštiťovala Obec Křenovice. Velké díky patří sponzorům. Výtěžek z celé akce bude použit opět pro děti.

Marcela Drápalová

Fotografie ke shlédnutí ve fotogalerii zde