Pracovní příležitost

Pracovník Pracovní příležitosti v Křenovicích a okolí. 

23.04.2019

Společnost DŘEVODÍLO Rousínov přijme do trvalého pracovního poměru 2 šikovné stolaře s praxí. Bližší informace na tel. čísle 513 033 036 nebo na internetových stánkách www.drevodilo.cz.


Firma Dřevodílo Rousínov nabízí brigádu pro manuálně zručné brigádníky do výroby nábytku. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel. čísle 605 205 480 nebo přímo v Dřevodíle.


Charitní pečovatelská služba Bučovice a Slavkov u Brna nabízí volné pracovní místo na pozici pracovník v sociálních službách – pečovatelka na pracoviště ve Slavkově u Brna. Jedná se o práci na plný úvazek s nástupem ihned nebo po dohodě. Více informací na webových stránkách naší obce. Tel. kontakt: 737 234 088 Mgr. Alena Švábková.

Bližší informace: pečovatelka


BONAGRO, a.s., Jiříkovická 340, 664 08 Blažovice přijme do trvalého pracovního poměru PROVOZNÍHO ELEKTRIKÁŘE s místem výkonu práce v hospodářském středisku Šlapanice. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, vyučen v oboru, dobrý zdravotní stav. Bližší informace poskytne na tel. č. 602 550 687 pan Rajsigl nebo prostřednictvím emailu: jiri.rajsigl@bonagro_eu nebo bonagro@bonagro_eu.


ALFE BRNO, s.r.o., rodinná, ryze česká slévárna s dlouholetou tradicí nabízí volná pracovní místa na tyto pozice: FORMÍŘ, SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, SKLADNÍK/SKLADNICE do skladu hotových výrobků i do skladu modelů a ÚDRŽBÁŘ.  Bližší informace na tel. č. 545 219 093 nebo emailu portova@alfe_cz.

Slévárna - nabídka práce


Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích přijme do svého kolektivu nové kolegy na pozice: seřizovač CNC strojů, operátor CNC strojů, obsluha laseru. Nabízí tyto benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, pololetní odměny. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit na tel.č. 601 366 463, emailu lenka.piskorova@vimpex_cz nebo přímo v sídle společnosti VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích.


Památník Mohyla míru (pobočka Muzea Brněnska, příspěvkové organizace) příjme průvodkyni(průvodce) a pokladní na hlavní pracovní poměr (úvazek 1,0). Podmínkou znalost cizího jazyka, komunikativnost, odolnost vůči stresu a spolehlivost. Práce také o víkendech. Další informace na emailu: p.belohoubek@muzeumbrnenska_cz nebo tel. č. 544 244 724.Památník Mohyla míru (pobočka Muzea Brněnska, příspěvková organizace) příjme pracovníka na pozici domovník - údržbář. Náplní práce bude zajištění řemeslných a údržbářských prací v Památníku Mohyla míru, spolupráce při instalaci a likvidaci výstav a doprovodných programů. Podmínkou pečlivost, flexibilita, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, řidičský průkaz sk. "B".Další informace na emailu: p.belohoubek@muzeumbrnenska_cz nebo tel. č. 544 244 724.

Firma Dřevodílo Rousínov nabízí brigádu pro manuálně zručné brigádníky do výroby nábytku. Nástup možný ihned.