Pracovní příležitost

Pracovník Pracovní příležitosti v Křenovicích a okolí. 


Tajemník Městského úřadu Slavkov u Brna, vyhlašuje v souladu s § 7 odst. 3,z. č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů,ve znění pozdějších předpisů (dále jen zákon o úřednících) výběrové řízení na obsazení pracovního místa Vedoucí odboru správních činností a živnostenského úřadu. Bližší informace a přihláška v přiložených dokumentech:

VŘ - vedoucí odboru SČ a ŽÚ
VŘ - vedoucí odboru SČ a ŽÚ - přihláška


Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích přijme do svého kolektivu nové kolegy na pozice: seřizovač CNC strojů, operátor CNC strojů, obsluha laseru. Nabízí tyto benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, pololetní odměny. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit na tel.č. 601 366 463, emailu lenka.piskorova@vimpex_cz nebo přímo v sídle společnosti VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích.


Základní škola a Mateřská škola Křenovice hledá kuchařku do školní kuchyně. Jedná se o dlouhodobý zástup za nemoc, vyučení v oboru není podmínkou. Pro více informací volejte na telefonní číslo 544 223 220 nebo pište na mailovou adresu jidelna.krenovice@seznam_cz