Přijďte za námi do Domečku

MC Domeček MC Domeček po prázdninách opět nabízí řadu aktivit pro rodiny s dětmi. 

Klub dětí a rodičů Kubík

Všechny maminky, tatínci a ostatní na mateřské dovolené, které nebaví jezdit samotné s kočárkem po Křenovicích jsou zváni k nám do „Domečku“. Scházíme se s dětmi v I. patře Orlovny nad květinářstvím Magnolie každé pondělí a úterý od 9,30 do 11 hodin, přičemž příchod a odchod je libovolný dle potřeb každého.

Co u nás v Domečku najdete a co můžete společně s námi podniknout? 

Kroužek Žížalky

MC Domeček od 1. 9. 2015 otevírá kroužek Žížalky – dopolední hlídání pro děti s programem. Program pro děti v podobě cvičení při říkankách, krátkého tvoření, v případě příznivého počasí pobyt venku pod vedením dvou hlídacích tet (maminek), ve skupince max. počtu 10 dětí.

Hlídání probíhá každý čtvrtek v době od 7,30 – 12,30 v prostorách MC Domeček a v přilehlém sále na adrese Brněnská 23, Křenovice, 1. patro Orlovny. Hlídání je nutné předem rezevovat!

Žížalky jsou určeny dětem, které jsou schopny zvládnout pobyt bez rodičů v kolektivu dětí.

Další informace o Žížalkách a  rezervačním systému získáte zde.

Canisterapie

Canisterapie je způsob terapie, která využívá pozitivního působení psa na zdraví člověka. Canisterapie bude probíhat každé druhé pondělí v měsíci od 17,00 do 17,45 hod v prostorách Orlovny. V případě příznivého počasí se lekce bude konat ve dvoře, za špatného počasí v malém sále Orlovny v 1. patře (s sebou přezůvky). Začínáme 12. října 2015.

Další informace o Canisterapii a pejskovi Babu se dozvíte tady.

Sběr plastových víček

Pokračujeme ve sběru plastových víček. Kdo s námi víčka sbírá, přineste je v průběhu měsíce září do MC Domeček. Koncem měsíce září 2015 budou víčka opět odvezena do brněnské firmy Hottech, s.r.o., která je vykupuje. Výtěžek bude věnován vybrané rodině s nemocným dítětem. Více informací naleznete na stránkách www.hottech.cz  nebo nás neváhejte kontaktovat na tel. 604731609.