Různé

1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

Dětská lékařka

Informace MUDr. Dagmar Šilerová oznamuje, že bude mít od pondělí 21.8.2017 do pátku 1.9.2017 dovolenou. Akutní případy ošetří MUDr. Flodrová ve Slavkově u Brna.

 

AusterlitzMan 2017

austerlitzman AusterlitzMan aneb Triatlon pro každého, se již tradičně koná v areálu slavkovského koupaliště, golfového hřiště a obory, letos v sobotu 26. srpna.

 

Kurzy počítačové animace pro seniory

Informace Univerzitní kino Scala nabízí prostřednictvím svého Studia kurzy animace pro seniory.  Kurzy vedou odborné lektorky a pomáhají děti, které předávají seniorům své zkušenosti s animací i počítačovou technikou a pomáhají jim vytvořit jejich první autorský krátký film. 

 

Oblastní charita Hodonín

Charita Sociální poradna ve Slavkově u Brna je od 1. 8. 2017 opět v provozu.

 

Africký mor prasat - postup při nálezu uhynulého prasete

Informace Při nálezu uhynulého prasete prosím kontaktujte krizovou linku Krajské veterinární správy JMK (nezasílat SMS), která funguje nepřetržitě na telefoním čísle  720 995 213 .

 

Doba zvýšeného nebezpečí požáru

oheň Upozorňujeme občany, že rozhodnutím hejtmana Jihomoravského kraje byla dnem 18. července do odvolání vyhlášena doba zvýšeného nebezpečí požáru. 

 

Uzavření lékárny

lékárna Upozorňujeme občany, že lékárna  v Křenovicích  bude v době od 30.6.-23.7.2017 uzavřena a po zbytek prázdnin bude otevřeno pondělí, středa, pátek od 8:00 – 13:00 hodin. 

 

Nové fotografie na webu

Fotoaparát 27. května 2017 se konal 30. ročník festivalu "Pod křenovskó májó"

 

Výluka na trati 300 - Brno - Přerov (- Bohumín)

Vlak České dráhy informují, že v termínu od 3. 6. - 10. 9. 2017 proběhne nepřetržitá výluka v úseku Brno hl. nádraží - Brno Židenice.  Náhradní doprava mezi železničními stanicemi Brno hlavní nádraží a Brno-Židenice je zajištěna  tramvajovou linkou č. 2. 

 

Výluka na trati 340 Brno – Slavkov u Brna (-Veselí nad Moravou)

Vlak České dráhy informují o výluce, při které bude zastaven provoz mezi stanicemi Brno hl. n. a Brno-Židenice od 3. 6. do 10. 9. 2017. 

 

Pracovní příležitost

Pracovník Pracovní příležitosti v Křenovicích a okolí. 

 

Dotace na "dešťovku"

Povodeň Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo 27. 4. 2017 Výzvu pro předkládání žádostí o poskytnutí podpory v rámci Národního programu Životní prostředí „Dešťovka“.

 

Cykloakce "Za poznáním regionu"

Cyklista Jako každý rok byla s prvními jarními dny odstartována tradiční Cykloakce Dobrovolného svazku obcí Ždánický les a Politaví. Cykloprůkazky, příp. soutěžní karty si můžete vyzvednout na obecním úřadě.  

 

Pálení zahradního odpadu

oheň Připomínáme občanům, že pálit SUCHÝ zahradní odpad je možné v Po - So v době od 9:00 - 18:00 hod. O nedělích a státních svátcích je pálení zakázáno!

 

Nové fotografie na webu

Fotoaparát Na web byly vloženy fotografie z Jarní výstavy v Křenovicích.

 
1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››