Různé

1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

KDE SI MŮŽETE VYZVEDNOUT ROUŠKU

Roušky si můžete vyzvednout v přízemí budovy OÚ, v místní lékárně, ve stánku s pečivem paní Bínové. Snažíme se je průběžně doplňovat. V případě potřeby kontaktujte OÚ a roušky vám doručíme přímo domů. Kontakt: 606 030 487.

 

PROVOZ OBECNÍHO ÚŘADU 23.-27. 3. 2020

Pozor

 

Koronavirus: všechny důležité krajské kontakty na jednom místě

V tomto článku najdete oficiální informační zdroje o nemoci a telefonní čísla, na která se můžete obrátit, nejen pokud na sobě pociťujete příznaky. Také přinášíme přehled bezplatných linek pro seniory, na kterých vám poradí ve vaši situaci. Buďte na sebe opatrní ♥ 

 

Česká televize informuje - DVB-T2

česká televize Plánovaného vypínání stávajícího vysílání DVB-T a přelaďování přechodové sítě DVB-T2 na finální kmitočty se odkládá.

 

OCHRANNÉ ROUŠKY

V případě, že máte zájem o UŠITÍ ROUŠKY nebo máte doma ušité přebytečné kusy, kontaktujte OÚ Křenovice. Tel. 606 030 487, 544 223 119.

 

Organizační opatření NEMOCNICE VYŠKOV

  

 

SPLATNOST MÍSTNÍCH POPLATKŮ

money1 Oznamujeme občanům, že splatnost místních poplatků je prodloužena do 30. června 2020 . Toto  prodloužení se týká poplatku ze psů a první splátky poplatku za svoz komunálního odpadu.

 

INFORMACE PRO OBČANY

Pozor

 

Jihomoravský kraj vyhlásil regulační opatření v dopravě.

Ve snaze zpomalit šíření koronaviru v regionu a ochránit zdraví cestujících i řidičů ve veřejné dopravě přistoupil Jihomoravský kraj k vyhlášení regulačních opatření v rámci Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje. 

 

MŠ Křenovice od 18. 3. 2020 UZAVŘENA!!!

Informace ZŠ a MŠ Křenovice upozorňuje rodiče žáků, že od středy 18. 3. 2020 bude do odvolání uzavřena i Mateřská škola Křenovice. 

 

MUDr. Hana Svobodová INFORMACE

MUDr. Informace k provozu ordinace a bližší informace pro pacienty.

 

KNIHA - Křenovice ztracené a znovuobjevené V PRODEJI NA OÚ KŘENOVICE

Jarní výstava byla zrušena. Zájemci si knihu mohou zakoupit na OÚ Křenovice od pondělí 16. 3. 2020. Cena 250,- Kč. Autoři věří, že se jim podaří slavnostní představení knihy udělat dodatečně.    

 

INFORMACE KORDIS JMK, a.s.

IDS

 
1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››