Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Posezení pro seniory

Akce byla ukončena

Obec Křenovice srdečně zve všechny seniory na (ne)tradiční

 

JARNÍ POSEZENÍ PRO SENIORY

Akce se bude konat

v neděli 24. 4. 2022

od 15:00 hodin ve Společenském sále na ulici Václavské, Křenovice.

Program zahájí starosta Obce Křenovice, pan Zdeněk Žabenský, se svým projevem. Poté společně s divadlem AMADIS zavzpomínáme na Televarieté, legendu televizní zábavy, aneb Ein Kessel Buntes pro 21. století. Uvidíte, co jste už určitě viděli. Uslyšíte, co jste už určitě slyšeli. A pobavíte se tak, jak jste se bavívali, když jste ještě na Silvestra nechodili odpalovat rakety do ulic, ale seděli doma přikovaní k jednomu ze dvou kanálů Československé socialistické televize.

Pojďte si s námi připomenout nezapomenutelnou atmosféru pořadů Televarieté, Možná přijde i kouzelník a Silvestrovských estrád. Zavzpomínejte na nezapomenutelné herecké výkony Vladimíra Dvořáka, Jiřiny Bohdalové, Lubomíra Lipského, Jiřího Líra, Jiřího Wimmera, Karla Černocha a mnoha dalších. Kromě toho jsme pro vás připravili spoustu naživo zpívaných písniček ze 70.-90. let minulého století, které vám také připomenou doby již dávno minulé.

Přijďte si společně s námi užít jedinečnou atmosféru. Čeká vás revuální show, při které si pamětníci zavzpomínají a později narození zjistí, že skvělá zábava tu byla i před mnoha desítkami let.

Tentokrát nám jde pouze o jediné: skvěle vás pobavit, příjemně pohostit a užít si společně s vámi krásné pohodové odpoledne, plné humoru a písniček!

Zpět nahoru