Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

MUDr. Hana Svobodová, všeobecný praktický lékař pro dospělé

Všeobecný praktický lékař pro dospělé

MUDr. Hana Svobodová upozorňuje, že ve dnech 6.—8. 12. 2022 NEBUDE ORDINOVAT. Ve středu 7. 12. 2022 bude v ordinaci přítomna pouze sestra. Akutní případy ošetří MUDr. Karbula v Otnicích, tel. 544 240 028.

MUDr. Svobodová upozorňuje své pacienty, že nově je možné se do její ordinace objednávat on-line přes zabezpečenou platformu smartmedix.net.  Odkaz na přihlášení do aplikace je na webových stránkách ordinace www.ordinacekrenovice.cz. Pro zaregistrované pacienty je možnost i zažádat o předpis léků, poslat dotaz, případně přílohu ve formě pdf. či jpg. Přístupné budou i údaje o proběhlých očkováních.

Návštěvní služba po ukončení ordinační doby, vždy po předchozí telefonické domluvě. Telefonické objednání k lékaři, objednání předpisu receptů a konzultace výsledků laboratorních vyšetření každý den od 11:00 do 13:30 hod.

Návštěva ordinace je možná pouze po PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ!!!