Odečty vodoměrů 29. 4. 2024 – 17. 5. 2024

Vodovody a kanalizace Vyškov, a.s. oznamují, že budou v termínu od pondělí 29. 4. 2024 do pátku 17. 5. 2024 provádět v naší obci odečty vodoměrů.

1. Pokud se vodoměr nachází v přístupné vodoměrné šachtě, tak jeho odečet provedou samostatně bez Vaší účasti.
    2. V případě, že je Váš vodoměr nepřístupný, tj. nachází se v nemovitosti (chodba, průjezd, sklep, uzavřený areál, apod.), a vy jej nemůžete ve výše uvedeném termínu jejich zaměstnanci osobně zpřístupnit, dovolují si Vás tímto zdvořile požádat o Vaši spolupráci a sdělení aktuálního stavu vodoměru některou z uvedených možností:

a) vylepte lístek s písemnou informací o stavu Vašeho vodoměru na viditelném místě, které je přístupné našemu odečítači (vstupní dveře, okno, poštovní schránka)

b) telefonicky (příp. SMS nebo WhatsApp) nebo emailem odečítači. Ve zprávě uvedete adresu a číslo odběrného místa, stav vodoměru

Romana Floriánová, mobil +420 702 287 673, 03odecty@vakvyskov.cz

Petra Müllerová, mobil +420 607 055 186, 03odecty@vakvyskov.cz

c) s využitím webových stránek naší společnosti na adrese  https://www.vakvyskov.cz/hlaseni-o-stavu-vodomeru

V případě, že zaměstnanec vodáren nebude schopen provést fyzický odečet vodoměru a Vy tento údaj nesdělíte jedním z výše uvedených způsobů, bude Vám množství dodané pitné vody (příp. i množství odvedené odpadní vody) stanoveno technickým odhadem, a to dle Vašich spotřeb ve srovnatelném období předcházejícího roku.

Předem děkují za Vaši pomoc a spolupráci.