Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Hlášení rozhlasu

Firma KL Techstage a. s. přijme pracovníky

Firma KL Techstage a. s. se sídlem v Újezdě u Brna zaměřená na zakázkovou kovovýrobu hledá do svého kolektivu pracovníky na pozice: mistr zámečnické dílny, zámečník – svářeč, technik výroby, cost manager, rozpočtář/ka a obchodní manažer. Jedná se o hlavní pracovní poměry na dobu neurčitou. Jednosměnný provoz, dobré platové podmínky, zaměstnanecké benefity, nástup ihned.

Zájemci se mohou hlásit u paní Závodníkové na telefonu: 704 615 140 nebo e-mailu: zavodnikova@kltechstage.cz.

JARNÍ ÚKLID OBCE 25. 3. 2023

Obec Křenovice a výbor pro životní prostředí pořádá každoroční JARNÍ ÚKLID naší obce a okolí. Dobrovolníci, kteří by rádi zapojili se mohou přidat v sobotu 25. 3. 2023. Sraz v 10.00 hodin  za železničním přejezdem na ulici Mlýnská. S sebou vlastní rukavice. Akce je opět nahlášena na webu Ukliďme Česko (www.uklidmecesko.cz).

Odečty elektroměrů 20.–24. 3. 2023

EG.D, a. s.  člen skupiny E.ON oznamuje, že bude v naší obci od 20.–24. března 2023 provádět odečty stavů elektroměrů. Žádají občany, aby umožnili fyzický přístup k odečtení přesného stavu z elektroměru, a tím zajistili správné údaje o spotřebě. Taktéž jsou odečítány stavy elektroměrů jiných energetických společností. Za vstřícnost a laskavost děkují všem občanům. Kontaktní osoba paní Bébarová tel. č.  774 081 775.

Obec Letonice – nabídka nebytových prostor

Obec Letonice nabízí k pronájmu nebytové prostory na ul. 1. máje 72 v Letonicích. Prostory jsou určeny k provozování maloobchodu se smíšeným zbožím. Případní zájemci se mohou přihlásit na tel. 606 690 426 nebo v kanceláři Obecního úřadu Letonice.

Zpět nahoru