Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

upozorneni

Pracovní nabídka – zámečník – svářeč

Firma KL Techstage a.s. se sídlem v Újezdě u Brna zaměřená na zakázkovou kovovýrobu hledá do svého kolektivu pracovníky na pozici zámečník – svářeč. Práce na hlavní pracovní poměr. Jednosměnný provoz. Dobré platové podmínky. Zaměstnanecké benefity. Nástup ihned. Zájemci se mohou hlásit u pana Grepla na telefonu: 734 698 642 nebo e-mailu: grepl@kltechstage.cz.

Inzerát zámečník – svářeč

Prodej drůbeže – 30. 11. 2022

Drůbežárna Prace bude ve středu 30. 11. 2022 v 11.00 hodin před nákupním střediskem prodávat červené kuřice, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kožky za cenu 15 Kč/ks.

Pracovní nabídka – kuchařka

Základní a Mateřská škola Prace přijme pomocnou kuchařku na poloviční úvazek (4 hodiny denně). Hledají pracovitou a zodpovědnou osobu s kladným přístupem k dětem. Požadují dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost a bezúhonnost doloženou výpisem z rejstříku trestů. Nabízí příjemné a moderní prostředí, fajn tým lidí a podporu vedení. Nástup dle dohody. Zájemce prosí o zaslání nabídky včetně životopisu na: zs@skolavpraci.cz.

Pletení adventních věnečků

Orel jednota Křenovice pořádá v sobotu 26. listopadu 2022 od 14.00 hodin v malém sále Orlovny tradiční pletení adventních věnečků. Připraveny budou chvojky a lepící pistole. Korpusy, drátky a ozdoby si prosím vězměte vlastní.

Změny v oblasti datových schránek od 1. 1. 2023

Od 1. 1. 2023 na základě změny zákona automaticky získají datovou schránku všichni živnostníci a nepodnikající právnické osoby.

Prosíme, pokud patříte do jedné ze jmenované skupiny a dosud datovou schránku nemáte, věnujte této zprávě pozornost. Přístupové údaje obdržíte doporučeným dopisem během měsíce ledna, února nebo března 2023.

Datovou schránku si také můžete založit sami již nyní.
Více informací naleznete na webových stránkách www.chcidatovku.cz.

Zpět nahoru